Жизел во врска со инструктор за џиу-џицу: манекенката повторно ужива во љубовта по разводот со Том Брејди

Жизел-во-врска-со-инструктор-за-џиу-џицу-манекенката-повторно-ужива.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKМанекенката Жизел Бундхен и официјално е во нова врска по разводот со Том Брејди.

Модната ѕвезда ја освои долгогодишен пријател со кој често ја гледаа во јавноста по раскинувањето со американскиот спортист и НФЛ ѕвезда.

Тоа е Јоаким Валенти, мајстор на боречката вештина џиу-џицу.

За нивната врска се пишуваше пред околу една година, кога беше објавено дека Жизел се разведува од Брејди. Меѓутоа, тие наводи тогаш не беа потврдени.

Тие двајца сега се фотографирани на заеднички одмор, а нема сомнеж дека по долго пријателство ја подигнаа врската на повисоко ниво.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK