(Видео) „Платив дополнителни 25 евра за соба со поглед, видете каде ме ставија“

1716804037-Balkon-900x506.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKКога барате соба со поглед во хотел, мора да наведете каква.

Откако една инфлуенсерка се „пофали“ со собата која ја доби инсистирајќи на „поглед на море“, беше поставена друга снимка од соба со поглед.

@podcast_clips_222 Rough one that #fyp #foryou #memes #british #funny ♬ original sound – podcast_clips_222

На Тикток се појави видео на кое гостин на хотел на непозната локација објаснува како платил дополнителни 25 евра за соба со поглед, а потоа покажал што добил. На почетокот на видеото тој покажа како изгледа собата, а потоа дојде на балконот со поглед – кон соседните соби и рецепцијата на приземјето.

За кратко време видеото собра 2 милиони прегледи, но и бројни коментари.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK