(Видео) Кевин Костнер по бурниот развод во врска со 19 години помлада пејачка

Видео-Кевин-Костнер-по-бурниот-развод-во-врска-со-19.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKПознатиот актер зад себе имаше проблематичен развод, а се разведе пред девет години.

Три месеци по разводот со Кристин Баумгартнер, со која помина 19 години брак, Кевин Костнер (68) е во центарот на вниманието на јавноста поради неговата наводна врска со деветнаесет години помладата пејачка.

На големо се шпекулира дека младата Жил Килчер го освоила срцето на познатиот холивудски актер, а шпекулациите ги започнале нивните фотографии од Карибите.

Тие пред неколку дена престојуваа на оваа егзотична дестинација на хуманитарна акција организирана од фондацијата на пејачката, каде што гостуваше Костнер.

“Нешто дефинитивно се случуваше. Тие флертуваа, а кога беа заедно и двајцата само блескаа. Се обидуваа да бидат дискретни, но сите забележаа дека има нешто”, велат изворите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jewel (@jewel)

Тие поминаа седум дена на Карибите, а пејачката ја искористи можноста да го спомене Кевин на социјалните мрежи: „Го користам ова неверојатно време за да се опуштам, одморам и играм со мојот син. Кевин Костнер беше доволно љубезен да ги менторира нашите деца оваа година .

Парот не се огласил на оваа тема, а засега нема официјална потврда дека се во врска.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK