Том Круз ги покажа бицепсите на качување во хеликоптерот што го користи за да заврши обврски во Лондон

Tom-Kruz-so-helikopterot.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKКанализирајќи го ликот на неговиот таен агент Итан Хант во неодамнешното излегување во реалниот живот, актерот Том Круз беше забележан дека со хеликоптер завршува некои работи оваа недела. Тој се качи во хеликоптер во Лондон, изгледајќи како да снима сцени за претстојниот филм преполн со акција.
Снимен на хелиодромот, Том се насмевна додека влегуваше во мат-црниот авион. Тој ја покажа лежерната фигура во едноставна комбинација на фармерки и поло маица, држејќи ги топлите палто и ранецот во едната рака додека ја отвораше вратата. Ги покажа и големите бицепси.
Ова доаѓа по драмата меѓу актерот и неговата 18-годишна ќерка Сури. Том не присуствуваше на нејзиниот роденден, се одлучи да остане во Лондон на снимање, како и да присуствува на настан на неговата позната пријателка Викторија Бекам.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK