Сопругот на Хали Бери објави нејзина гола фотографија: „Не требаше да го сторам ова“

haliberi.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKСопругот на актерката Хали Бери, музичарот Ван Хант објави нејзина гола фотографија на Инстаграм за Денот на мајката.

„Среќен Ден на мајката од дното на мојата душа. О, не требаше да го објавам ова. Но, мора да признаеме дека таа е јака мајка“, напиша тој во описот.

View this post on Instagram

A post shared by van hunt (@vanhunt)

На фотографијата, 57-годишната актерка може да се види како позира целосно гола на балконот со свртен грб и се гледа нејзиниот заден дел. „Зошто го направи ова?“, „Се надевам дека ниту еден маж вака нема да покаже колку ме сака“, „Колку е убава“, се дел од многуте коментари.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK