–>

Рене Зелвегер сподели страстен бакнеж со свршеникот Ент Енстед

Рене-Зелвегер-сподели-страстен-бакнеж-со-свршеникот-Ент-Енстед.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK

Рене Зелвегер во неделата се покажа како партнер со постојана поддршка на првиот фудбалски натпревар оваа сезона.

Во текот на полувремето, холивудската актерка (54) беше видена како се прегрнува со британскиот ТВ-водител (44), а потоа и двајцата беа фотографирани во страстен бакнеж.

 

Ѕвездата на серијалот „Бриџит Џонс“ – за која се шпекулираше дека тајно се свршила во јули – задржа скромен профил на натпреварот за да го поддржи својот полупрофесионален фудбалски тим, американската филијала на Саутемптон ФК.

Двократната оскаровка е во лежерно издание и носи тегет бејзбол капа.

Таблоидите потсетуваат дека Рене и 10 години помладиот Ент се во врска од 2001 година. По нивната свршувачка, ги држат своите планови во голема тајност. Извори блиски до двојката открија дека свадбата, исто како и нивниот приватен живот, ќе биде далеку од очите на јавноста.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK