Она кога ќе сватиш дека Ердоган стои позади тебе (ВИДЕО)

erdogan_3453453433
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK

На twitter се појави интересно видео од денешните избори во Турција. На истото се гледа како Ердоган чека ред за гласање и како во еден момент, човекот кој чека пред него, го забележува.

Вреди да се погледне 🙂

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK