Објавата на Бејби Лазања откри што прави по Евровизија, се фрли на создавање нова музика

гг-2.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKБејби Лазања откри што прави по Евровизија.

На Инстаграм објави фотографија од музичко студио. Така стави до знаење дека по евровизиското лудило се фрли на создавање нова музика.

Новиот албум на Бејби Лазања ќе се вика Demons & Mosquitos и ќе излезе оваа есен.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK