Нина Бадриќ се пофали со фотографии од својот одмор и се пошегува: По кој пат да се оди?

nina-badric.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKНина Бадриќ се пофали со своите фотографии од одморот во Грција. Хрватската пејачка објави серија фотографии на кои позира во бел фустан на улиците на Миконос.

„По кој пат да се оди?“, пејачката се пошегува, а фановите во коментарите го пофалија нејзиниот изглед, но и одговорија на прашањето што го постави.

View this post on Instagram

A post shared by Nina Badrić (@badrich)

Пејачката неодамна го прослави својот 52 роденден и ги почести своите обожаватели со нова песна.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK