Никол Шерцингер блесна во тесен фустан на Вимблдон

Screenshot-2024-07-10-073243.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKНикол Шерцингер беше вистинска атракција на Вимблдон, ја следеа погледите на гледачите и фотографите.

Таа се појави во тесен фустан во боја на слонова коска кој ја следеше линијата на телото, а аутфитот го дополни со златен и сребрен накит, мала црна чанта и очила за сонце. Овој пат со неа не беше нејзиниот вереник Том Еванс.

Никол и шест години помладиот шкотски рагбист Том Еванс се запознаа во 2019 година кога учествуваше во шоуто The X Factor: Celebrity со бендот Try Star. Тие се верија минатата година на Хаваи.

View this post on Instagram

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger)

Неодамна заедно го прославија нејзиниот 46 роденден, по повод кој Никол ги почести своите фанови со фотографија во бикини.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK