Никол Кидман ги изненади фановите со промена на имиџот

4cf069d1-389c-4ec7-b59a-a2e92a6db954.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKОскаровката Никол Кидман се пофали со својата промена на имиџот на својот Инстаграм профил.

56-годишната актерка ја покажа својата нова боб фризура, заменувајќи ги нејзините препознатливи долги кадрици.

Обожавателите во коментарите го пофалија нејзиниот нов изглед, а многумина напишаа дека актерката изгледа помладо.

„Безвременски“, „Ја сакам твојата коса“, „Време беше“, „Изгледаш фантастично“, се дел од коментарите.

Сепак, имаше и такви кои беа разочарани од новата фризура.

„Каде ти се локните?“, „Извини, но воопшто не личиш на себе“, „Никогаш не би помислил дека ова е Никол“, напишале тие.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK