Џенифер Лопез и Бен Афлек по втор пат се соочуваат со развод

v-1.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKАмериканскиот актер, режисер и продуцент Бен Афлек и пејачката и актерка Џенифер Лопез се на работ на развод по втор пат, а според американскиот магазин „In Touch Weekly“ Афлек веќе се иселил од нивниот заеднички дом.

Обожавателите забележаа дека Бен и Џенифер поминуваат се повеќе време разделени во последните неколку недели.

„Тие имаат намера да се разведат – и овој пат не е виновен Бен“, рекол изворот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK