Утре без струја дел од општина Центар

centar-sobranie.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKЕВН Македонија АД известува дека утре без електрична енергија ќе остане дел од општина Центар.

Во периодот од 09.00 до 13.00 часот, без струја ќе биде дел од улицата Даме Груев, спроти Собранието на Македонија кон Зелено пазарче, Силк Роуд Банка на улицата Даме Груев кај македонското Собрание во општина Центар.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK