–>

Возач на приватен автобус истепал скопјанец

Maлолетник-повреден-во-автобус-во-Арачиново-возачот-нагло-закочил-момчето.png
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера попладне во 17.30 часот во СВР Скопје, 26-годишниот Д.Ј. од Скопје пријавил дека околу 13.30 часот на подрачјето на Центар, по претходно недоразбирање, бил физички нападнат од едно лице, возач на приватен автобус, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK