–>

Малолетник истепан од три момчиња на Бит Пазар

Малолетник-истепан-од-три-момчиња-на-Бит-Пазар.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 13.00 часот во СВР Скопје, 51-годишниот А.О. од Скопје пријавил дека на 21.10.2023 околу 17.30 часот на подрачјето на Бит Пазар неговиот малолетен син бил физички нападнат од тројца малолетници, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK