Тетовци се степале откако претходно направиле сообраќајка

1692973564_policija-1.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKДве лица од Тетовско се степале откако претходно направиле сообраќајна несреќа.

Според полицијата, вчера во 16.40 часот Д.А.(28) од Тетово пријавил дека околу 04.40 часот на ул.„Борис Кидрич“ во Тетово, по претходна расправија околу случена сообраќајна незгода, бил физички нападнат од С.Т. и од Н.С.(35) од Тетово.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, соопшти полицијата.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK