Скопјанка паднала од електричен тротинет

elektricen-trotinet.png
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВо СВР Скопје, вчера во 07.15 часот било пријавено дека на велосипедска патека на подрачјето на општина Аеродром во Скопје, О.К. (50) од Скопје, која управувала електричен тротинет, паднала и се здобила со тешки телесни повреди, констатирани во Градската општа болница „Св.Наум Охридски“.

Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK