Скопјанка нападната од сопругот

devojka-nasilstvo-siluvanje-hronika.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKЧетириесет и деветгодишна жена синоќа пријавила дека во домот на подрачјето на Драчево била физички нападната од нејзиниот сопруг В.В. од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, велат од МВР во дневниот билтен.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK