Син го нападнал својот татко во Карпош

nasilstvo-tepachka.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKПедесет и петгодишен маж бил нападнат од својот син во домот на подрачјето на Карпош.

Случајот бил пријавен во МВР во текот на вчерашниот ден.

Се преземаат мерки за негово расчистување.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK