Скопјанка добила експлицитно видео од својата малолетна ќерка на социјална мрежа, полицијата го расчистува случајот

tastatura-kompjuter.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 10.40 во СВР Скопје 32-годишна жена од скопско пријавила дека на 23.05.2024 на нејзин профил на социјална мрежа, од малолетник од Скопје, кој бил во љубовна врска со нејзината ќерка, добила видео со експлицитна содржина на кое била нејзината малолетна ќерка, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK