Скопјанец натепан од возач на автобус на ЈСП

127-санкционирани-возачи-во-Скопје-23-за-брзо-возење.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 10.55 часот во СВР Скопје, 35-годишниот М.Б. од Скопје пријавил дека во автобус на ЈСП во населбата Радишани во Скопје, по претходно недоразбирање, бил физички нападнат од возачот на автобусот, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK