Скопјанец нападнат во кафуле на Бит Пазар, искршен и инвентарот

„Кока-Кола-по-наводните-труења-со-газирани-пијалаци-Нема-неправилности-направена.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKСиноќа дошло до инцидент во угостителски објект на подрачјето на Бит Пазар.

Според информациите од МВР, 56-годишен скопјанец бил нападнат од две лица – Ј.О. и М.Н., кои потоа заедно со уште две други, пред објектот оштетиле и инвентар.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK