Се степале поради кавга во сообраќајот

Нападнат-маж-во-центарот-на-Скопје-напаѓачот-го-турнал-и.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера околу 12 часот и 10 минути на улица „ЈНА“ во Гостивар, полициски службеници на СВР Тетово ги привеле Ј.Н.(26) и А.П.(59) од Гостивар.

Тие меѓусебно физички се пресметувале поради недоразбирања во сообраќајот.

Според полицијата, по документирање на случајот против нив ќе следуваат поднесоци.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK