Почина 35-годишно момче во Скопје – му се слошило дома па лекар во Градската болница констатирал смрт

gradska-bolnica-logo-800x533.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKТриесет и петгодишно момче (Е.Д.) почина во Скопје.

Тој бил донесен во Градската болница во текот на вчерашниот ден, без знаци на живот.

Според изјавата на неговиот татко, на Е.Д. му се слошило во домот, по што бил донесен во болницата, каде што лекар констатирал смрт без видливи траги на насилство.

По наредба на јавен обвинител, телото на починатиот било дадено на обдукција.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK