Ограбена обложувалница во Центар

oblozuvalnica.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера вечер, во 20.58 часот во СВР Скопје било пријавено дека во спортска обложувалница на подрачје на Центар во Скопје едно лице со закана кон вработениот одзело пари од дневниот промет, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK