Малолетник нападнат во трговски центар во Гази Баба

Dete.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKДенеска во 10.45 часот во СВР Скопје, 33-годишната С.М.И. од Скопје пријавила дека на 01.04.2024 околу 18.30 часот во трговски центар на подрачјето на Гази Баба, нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од едно женско лице, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK