Ограбена обложувалница во Аеродром

policija_mvr_345435
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK

На 11.05.2023 во 21.53 часот во СВР Скопје е пријавено дека во обложувалница на подрачје на Аеродром, едно лице со закана од вработената одзело пари. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK