–>

Ограбен скопјанец во Кисела Вода

Ограбен-скопјанец-во-Кисела-Вода.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKСкопјанец пријавил во полиција дека бил ограбен.

Имено, синоќа во 23.15 часот во Полициската станица Кисела Вода, С.Ш. пријавил дека околу 22.40 часот на ул.„11 Октомври“ во Скопје, едно лице со закана му одзело чанта со лични документи, мобилен телефон и лични предмети.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, соопшти полицијата.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK