Oд струен удар загина 65-годишен маж во Скопје

Скопјанка-со-ножици-сакала-да-го-убие-поранешниот-партнер.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKСиноќа во 19.40 часот во Полициската станица Кисела Вода било пријавено дека во домот на подрачјето на Кисела Вода бил пронајден починат М.Т.(65) од Скопје.

Смрт констатирал лекар од Итна медицинска помош, а увид извршила екипа од СВР Скопје.

По наредба на јавен обвинител, телото на починатиот било дадено на обдукција, при што е утврдено дека причина за смртта бил струен удар.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK