Му влегле во домот во Кочани, го претепале и му се заканиле со пиштол

policija-5.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 21.20 часот во Полициската станица Кочани, Т.С.(44) од Кочани пријавил дека околу 21.00 часот во Кочани, две лица физички го нападнале во неговиот дом, а едниот од нив му се заканил со пиштол.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK