–>

Маж од Крива Паланка силувал малолетничка

Маж-од-Крива-Паланка-силувал-малолетничка.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKМаж од Крива Паланка бил пријавен дека извршил полови дејствија врз малолетничка, објави полицијата.

Од МВР информираат дека настанот бил пријавен во текот на вчерашниот ден.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK