Малолетно девојче силувано од 23-годишник од Скопје

policija8_1-199796.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во Полициската станица Карпош бил извршен службен разговор со А.Е.(23) од Скопје, постапувајќи по претходна пријава од 37 – годишна жена од Скопје дека извршил обљуба врз нејзината малолетна ќерка.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветна пријава.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK