Малолетник нападнат во Карпош

policija-5.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 18:00 часот во СВР Скопје, Д.З.(43) од Скопје пријавил дека на 12.06.2024 околу 00:30 часот на подрачјето на Карпош, неговиот малолетен син бил физички нападнат од друг малолетник.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK