Малолетничка нападната од 72-годишен скопјанец

Приведен крадец во Кичево, вршел тешки кражби во станови и куќи
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKПо целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Вчера во 21:00 часот во СВР Скопје, Е.Г.(41) од Скопје пријавила дека на подрачјето на Драчево нејзината малолетна ќерка била физички нападната од К.С.(72) од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK