Mалолетничка нападната од поранешниот дечко

tragedija-2.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKМалолетна девојка била надпадната од страна на поранешниот дечко, 19 годишниот М.А. на подрачјето на Шуто Оризари.

Случајот го пријавила мајката.

Од МВР велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK