Скопјанец ја пријавил сопругата дека го нападнала

policija-svadba-logo.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKМаж ја пријавил во полицијата својата сопруга за физички напад.

„Денеска (31.03.2024) во 02.00 часот во СВР Скопје 40 годишен маж пријавил дека на 30 март околу 17.30 часот на подрачјето на Бит Пазар бил физички нападнат од неговата сопруга Љ.Ј.(35) од Скопје“, велат од МВР во дневниот билтен.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK