Кривична против 39-годишник од Кавадаречко, се самозадоволувал пред негова сосетка и нејзиното малолетно дете

Приведен крадец во Кичево, вршел тешки кражби во станови и куќи
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKОВР Кавадарци поднесе кривична пријава против 39-годишниот А.З. од кавадаречко село поради постоење основи на сомнение за сторено кривичнo делo „задоволување полови страсти пред друг“, извести МВР.

На 02.12.2023 во селото, пријавениот се самозадоволувал пред негова сосетка и нејзиното малолетно дете, соопшти МВР.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK