Исчезна Турчинка која престојувала во хотел во Скопје

policija-3.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 23.00 часот во Полициската станица Бит Пазар, Е.Б.(34) од Република Турција пријавила дека нејзината мајка А.П.О.(73) од Република Турција се оддалечила од хотел во Скопје каде престојувала.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK