Исчезна малолетничка од Скопје, со себе го земала и своето бебе

Измамена-тетовчанка-платила-да-и-изработат-мебел-за-нејзиниот-дом.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 20.57 часот во СВР Скопје, Џ.А.(27) од Скопје, згрижувач на малолетничка Н.А.(15), пријавила дека, по претходна расправија, од нејзиниот дом се оддалечила малолетничката Н.А., која со себе го земала и своето бебе.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK