–>

Исчезна 30-годишна жена од тетовско, полицијата презема мерки

Исчезна-30-годишна-жена-од-тетовско-полицијата-презема-мерки.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK

Триесет и тригодишниот Р.К. од тетовска Палатица, вчера во 9 часот во СВР Тетово пријавил дека од дома се оддалечила неговата 30-годишна сопруга, извести СВР Тетово.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на пријавеното лице.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK