Деца тепале малолетно девојче со кое претходно седеле на иста маса во Охрид

tepacka.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKНоќеска половина час по полноќ во СВР Охрид е пријавено дека во угостителски објект на улицата „Св.Климент Охридски“ во Охрид, две малолетни лица физички нападнале малолетничка со која седеле на иста маса во објектот.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на настанот по што ќе биде поднесена соодветна пријава.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK