–>

Тинејџерка на Лефкада силувана од двајца странци, ја намамиле на плажа, па ја нападнале

lefkada.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK

Малолетна тинејџерка од Грција била силувана од двајца странци во Лефкада, соопшти полицијата.

Полицијата распишала потерница по две млади момчиња на возраст од 18 и 21 година.

Ја намамиле на плажа, а потоа со физичко насилство ја принудиле на секс. Девојчето било прегледано од лекар кој потврдил дека се работи за силување.

За случајот бил информиран и Државниот обвинител.

Двете млади момчиња се уапсени.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK