Хорор во Србија: ловџии пронајдоа обезглавено тело

Хорор-во-Србија-ловџии-пронајдоа-обезглавено-тело.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВо близина на хиподормот во Велика Плана, група ловџии денеска пронајдоа труп во напредна фаза на распаѓање, јавуваат српските медиуми.

Причината за смртта се уште не е позната. Се работи за засега неидентификувано лице.

Трупот на мажот бил обезглавен.

Телото и главата се на исто место.

Се работи за засега неидентификувано лице. Исто така, се верува дека телото било тука некое време.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK