Девојка удрила со автомобил во куќа: возилото откорнало дел од фасадата, па се превртело на покривот

Screenshot-2024-03-17-084510.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKДевојка е повредена доцна синоќа во сообраќајна несреќа на улицата „Бата Живојиновиќ“ во Белград кога со својот автомобил удрила во семејна куќа, пишува српски Телеграф.

Девојката за среќа била полесно повредена, но била во шок.

На местото на сообраќајната незгода увид извршила полицијата.

При судирот паднал дел од фасадата, додека автомобилот се превртел на покривот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK