–>

Девојка од Србија почина на Крит

Девојка-од-Србија-почина-на-Крит.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK

Девојка од Србија на 32-годишна возраст починала на Крит за време на нејзиниот одмор.

Таа била на одмор со друштво.

Во саботата вечерта и се слошило и им рекла на пријателите дека повеќе би сакала да остане во хотелската соба за да се одмори.

Нејзините пријатели отишле на кафе, а кога се вратиле во собата ги дочекало трагедија – нивната пријателка била мртва, јавуваат грчките медиуми.

Била повикана брза помош, но било доцна. Трагедијата се случила околу 22 часот во хотел во Херсонисос.

Наредена е обдукција.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK