Ограбена полицајка во МРТВ

Ограбена-полицајка-во-МРТВ.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 15.30 часот во Полициска станица Центар, Џ.Д.(39) од Скопје, вработена во МВР, во зградата на МРТВ, пријавила дека во текот на денот, од чанта во нејзината канцеларија ѝ бил одземен паричник.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK