Утре без струја населба и село Радишани

FotoJet-32.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKОд ЕВН Македонија АД информираат дека на ден 25.03.2024 година (понеделник) без електрична енергија ќе останат: во периодот од 09.10 до 14.30 часот, корисниците од населба Радишани и село Радишани (општина Бутел).

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK