Несреќа на регионалниот пат село Костурино-Валандово, сообраќајот во прекин

soobrakajka-noke-policija-202622.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKОд 19:30 часот, поради сообраќајна незгода, сообраќајот на регионалниот пат с.Костурино-Валандово е во прекин за сите видови возила, извести АМСМ.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK