Секој простор може да биде убав! Вклучете се во Урбаната Aвантура со новата е-продавница на Лапласт-М Скопје. 

laplast_2342344
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK

Лапласт-М Скопје, бренд синоним за квалитет и иновации во делот на урбаната опремата, со воодушевување го најавува лансирањето на новата е-продавница! Со искуство повеќе од 45 години, оваа компанија меѓу првите придонесе во подигнувањето на стандардите за урбаната опрема креирајќи решенија кои ги зближуваат луѓето овозможувајќи им релаксирана средина.Новата е-продавница ја приближува широката палета на решенија за урбано живеење до вашиот праг. Без разлика дали сакате да го трансформирате вашиот двор со стилска пергола, урбана клупа, барате решенија за сенка за терасата на вашиот ресторан или едноставно сакате да го направите вашето катче поубаво место за живеење.

Зошто да го одберете Лапласт-М Скопје?

45 години Извонредност: Нашето патување на континуирано подобрување во производството, употребата на современи материјали, ефикасното склопување и сервисирањето на производите е поддржано од нашата посветеност на квалитетот што е потврдено и со нашиот ISO 9001 Сертификат.

– Иновативна Технологија: Користиме најсовремена CNC технологија за прецизно сечење и гравирање, осигурувајќи се дека секој производ ги исполнува нашите високи стандарди.

– Одржливи Материјали: Нашата посветеност на животната средина се рефлектира во нашиот избор на материјали и нашиот ISO 14001 Сертификат за управување со животната средина.

Откријте ја Нашата Урбана Опрема

Нашата е-продавница прикажува широк спектар на урбана опрема дизајнирана да ги подобри јавните простори. Од клупи и корпи за отпадоци до иновативна опрема за сенка, секој производ е направен со грижа и внимание на деталите, обезбедувајќи издржливост и естетска привлечност.

Специјална Понуда

За да го прославиме лансирањето на нашата е-продавница, нудиме ексклузивни попуст од 10% на сите производи, користете го кодот laplast10, акцијата важи до 20 април 2024. Ова е совршена можност да го надградите вашиот надворешен простор со квалитетот и стилот на Лапласт-М Скопје.

Посетете ја нашата е-продавница уште денес и започнете го вашето патување кон поубаво урбано искуство!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK