(Видео) Северина на одмор: прескокнуваше оган и облечена скокна во морето

severina.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKСеверина објави видео од одморот во Врник каде моментално ужива со пријателите и синот.

„Низ оган и во вода…“, напиша таа покрај видеото на кое може да се види како си игра со децата од островот, трчајќи преку огнот и како облечена скока во водата.

View this post on Instagram

A post shared by Severina (@severina)

„Толку е добро“, се слуша како вели пејачката на снимката додека си игра со оган.

„Најмладата душа“, „Вечно млада затоа што чува дете во себе“, „Како мало девојче“, „Жена што ги запре дваесеттите“, напишаа луѓето во коментарите.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK